NOVÉ CR-V 2.0 i-MMD HYBRID s pohonom všetkých kolies AWD výbava EXECUTIVE automat eCVT modelový rok 2022 po Facelifte - S FINANČNOU ZĽAVOU AŽ 1 500 € s DPH - S dobrou dostupnosťou!!!

Cena:43 290.- €
Typ karosérie: SUV
Kategória: nové vozidlo
Objem: 1 993 cm3
Druh paliva: hybrid (benzín + el.motor)
Výkon: 135 kW
Prevodovka: automatická
Farba: COSMIC BLUE METALLIC - MODROSIVÁ METALÍZA
Kód farby: B-607M
Emisná norma: EURO 6
Výbava: EXECUTIVE Honda SENSING Systém pre elimináciu mŕtveho uhla + upozornenie na vozidlá blížiace sa z boku eCall a svetelná signalizácia pri núdzovom brzdení Spínač ekonomického režimu ECON a športového režimu SPORT EV Mode Predné a zadné LED osvetlenie Multimediálny LCD displej Honda CONNECT 2 Vonkajšie spätné zrkadlo u spolujazdca s automatickým náklonom k zemi pri zaradení spiatočky Duálna automatická klimatizácia Vyhrievaný volant a zadné sedadlá Panoramatická otváreteľná strecha Kožený interiér Tmavé bočné a zadné sklá Vyhrievané čelné sklo (pod stieračmi) El. nastaviteľné sedadlo vodiča v 8 smeroch a pamäťou Bezdotykové otváranie dverí batožinového priestoru s nastaviteľnou výškou otvorenia Head Up displej Pre bližšie info ohľadom výbavy nás kontaktujte na tel. čísle 0918 100 590 alebo mailom: honda-predaj@hondatn.sk
Poznámka: NOVÁ HONDA CR-V HYBRID modelový rok 2022 po FACELIFTE VÝBAVA EXECUTIVE s čiernym koženým interiérom a s pohonom všetkých kolies 4x4 AWD. Od 29.4.2022 je cenníková cena vozidla vrátane metalízy Cosmic Blue Metallic 44 790 € sDPH. Najaktuálnejší modelový rok 2022 po FACELIFTE má naviac Bezdrôtové nabíjanie telefónu, Panely na prístrojovke, dverách, stredovej konzole (zmena z efektu dreva na strieborné lišty), Nový dizajn 18“ kolies, Logo Honda s modrým podfarbením, Logo Hybrid nahradené e:HEV. CENNÍKOVÁ CENA VOZIDLA VRÁTANE METALÍZY JE 44 790 € s DPH. NA VOZIDLO JE POSKYTNUTÁ MIMORIADNA ZĽAVA 1 500 € s DPH. Farebné prevedenie COSMIC BLUE METALLIC - MODROŠEDÁ METALÍZA. Mimoriadna finančná zľava platí do 30.6.2022 alebo vypredania skladových zásob. VOZIDLO BUDE K DISPOZÍCII, K ODBERU V MESIACI JÚN.

Kontaktujte nás

Prosím zadejte Vaše meno
Prosím zadejte Vaše priezvisko
Prosím zadejte Váš telefón
Prosím zadejte Váš email
* Prosím zadejte součet
* položky označené hviezdičkou sú povinné