Detail loga e:Hev
Detail loga e:Hev

NAŠA PONUKA HYBRIDNÝCH VOZIDIEL S TECHNOLÓGIOU e:HEV

Dali sme si záväzok, že každý nový model, ktorý odteraz predstavíme, bude nejakým spôsobom elektrifikovaný. S každým novým hybridom, ktorý uvádzame na trh, sme tak o krok bližšie k našej elektrickej vízii spoločnosti s nízkou uhlíkovou stopou.

Posunúť

Čím sú naše hybridy také výnimočné?

Ikona akumulátora

Nevyžadujú si nabíjanie zo zásuvky

Všetky naše hybridy majú samonabíjací pohon, preto ich nie je potrebné nabíjať zo zásuvky a plánovať si cestu podľa polohy nabíjacích staníc – elektrickú energiu si vyrábajú počas jazdy.

Ikona emisií

Znižovanie emisií

Hybridné vozidlá predstavujú dôležitý krok na ceste k našej vysnívanej spoločnosti s nízkou uhlíkovou stopou. S nižšími emisiami sa všetci budeme môcť nadýchnuť čistého vzduchu.

Ikona paliva

Menšia spotreba paliva

Naše hybridy vďačia za svoju úspornosť a zábavný štýl jazdy vyspelej hybridnej technológiu vyvíjanej spoločne s našimi úspornými benzínovými motormi.

Ikona režimu

Precíťte jazdu

Pohotové, plynulé a úsporné. Naše vyspelé hybridné hnacie ústrojenstvo e:HEV ponúka plynulý zážitok z jazdy, ktorý si naozaj vychutnáte.

Ako fungujú naše hybridy?

Naše vyspelé hybridné vozidlá kombinujú výhody benzínových a elektrických motorov. Harmonicky navzájom spolupracujú a zabezpečujú plynulý prenos výkonu na kolesá a dynamické zrýchlenie, keď je to potrebné.

The sum of the parts

Rad hybridov na trati
Rad hybridov na trati

Trojštvrťový záber spredu na model HR-V Hybrid v štúdiu

Naše nové hybridné SUV

Úplne nový model HR-V prináša elektrizujúci zážitok z jazdy a predstavuje spojenie štýlu športového kupé, najpriestrannejšieho interiéru vo svojej triede a našej inovatívnej hybridnej technológie e:HEV. Model HR-V predstavuje dôležitý krok k splneniu nášho sna o úplne elektrifikovanom rade vozidiel a svete bez emisií.

 

OBJAVTE MODEL HR-V
Trojštvrťový záber spredu na model HR-V Hybrid v štúdiu

Vyskúšajte hybrid Honda!

Honda CR-V je naše najväčšie hybridné SUV a vďaka našej pohonnej jednotke e:HEV ponúka výnimočne plynulú jazdu s rýchlou odozvou. Priestrannosť modelu CR-V v kombinácii s výrazným športovým dizajnom vám aj vašim spolujazdcom navyše prináša skutočný pôžitok z jazdy.

OBJAVTE MODEL CR-V
Trojštvrťový záber spredu na model HR-V Hybrid v štúdiu

Výkon, ktorý vás nadchne

Honda Jazz jazdí doslova z ľahkosťou a poskytne vám tak vďaka pohonnej jednotke e:HEV nadštandardný pôžitok z jazdy. Tento elegantný a úsporný hybrid s priestranným interiérom predstavuje to najlepšie, čo si v tejto triede vozidiel môžete priať a krásne spája praktické vlastnosti a skutočnú radosť z jazdy. 

OBJAVTE MODEL HONDA JAZZ
Trojštvrťový záber spredu na model HR-V Hybrid v štúdiu

Hybrid plný zábavy

Jeho hybridná pohonná jednotka e:HEV vám garantuje nikdy nekončiacu zábavu z nadštandardného výkonu a výbornej odozvy. Rozdiel je v tom, že Jazz Crosstar je hybrid v štýle crossoveru a má vlastný charakter vhodný napríklad pre aktívny životný štýl. 

 

 

OBJAVTE MODEL JAZZ CROSSTAR
Trojštvrťový záber spredu na model CR-V pri jazde mestom.
Trojštvrťový záber spredu na model CR-V pri jazde mestom.

Ako funguje hybrid Honda

Ak vás zaujímajú ďalšie informácie o samonabíjacích alebo plug-in hybridoch a o tom, ako môžu prispieť k zlepšeniu kvality životného prostredia, stlačte tlačidlo dole.