Úplne nový Civic e:HEV Hybrid

Obľúbený hatchback v 11. generácii oslavuje 50. výročie svojho vzniku. Presvedčte sa o jeho kvalitách u dealera Honda.

Zavrieť

Naša technológia Honda e:HEV poskytuje full hybridný výkon a dynamickú jazdu.

Ikona hybridnej technológie

Zažite jazdu full hybridom Honda

Full hybridná technológia e:HEV spoločnosti Honda umožňuje tichú jazdu čisto na elektrický pohon a poskytuje krútiaci moment až 315 Nm, čo mild-hybridné vozidlá nedokážu.

Ikona samonabíjacieho akumulátora

Nevyžaduje nabíjanie zo zásuvky

Nový Civic e:HEV nebudete musieť nikdy pripájať do zásuvky, pretože full hybridná pohonná jednotka nepotrebuje napájanie z elektrickej siete – naspäť získava energiu, ktorá sa bežne stráca pri brzdení a vracia ju do akumulátora hybridného systému.

Ikona nízkej spotreby v podobe pierka

Mimoriadne úsporný

Hybridný model Civic e:HEV ponúka dojazd až 840 km* v reálnych jazdných podmienkach a dosahuje emisie CO2 len 89 g/km* bez zníženia komfortu alebo výkonu.

*Údaje WLTP modelu Civic.

Ikona 5-ročnej záruky

Pokoj v duši

Spoločnosť Honda vyvíja hybridné vozidlá už od roku 1999 a má bohaté skúsenosti a znalosti v oblasti technológií hybridných motorov. Na komponenty hybridného systému máte záruku 5 rokov alebo do nájazdu 100 000 km*. Navyše môžete využiť náš 8-ročný vernostný program, počas ktorého Vám v prípade poruchy akumulátora dáme nový.

*Podľa toho, čo nastane skôr.

Elektrický režim využíva elektrickú energiu z hybridného akumulátora na zaistenie plynulého tichého chodu a pre okamžité zrýchlenie.

V hybridnom režime zážihový motor poháňa elektromotor modelu Civic, aby prinášal optimálny jazdný výkon a súčasne poskytoval dlhý dojazd.

Režim spaľovacieho motora znamená, že spaľovací motor priamo poháňa kolesá, čo sa deje pri vyšších a ustálených rýchlostiach, napríklad na diaľnici. Súčasne vie nabíjať aj akumulátor.

Pri regeneratívnom brzdení sa uvoľnená energia počas brzdenia vracia späť do hybridného akumulátora prostredníctvom hnacieho motora, aby ho dobila.

Čím sú full hybridy Honda také výnimočné?

Zistiť viac
  • Biela perleť Platinum Farba bez príplatku
  • Čierna perleť Crystal Farba bez príplatku
  • Sivá perleť Sonic Farba bez príplatku
  • Červená metalíza Premium Crystal Farba bez príplatku
  • Modrá metalíza Premium Crystal Farba bez príplatku
*
  • Čierne textilné čalúnenie interiéru pre výbavu Elegance Farba bez príplatku
  • Čalúnenie interiéru v kombinácii čierna syntetická koža / textil pre výbavu Sport Farba bez príplatku
  • Čalúnenie interiéru z pravej kože (čierna) pre výbavu Advance Farba bez príplatku
*

Dizajn exteriéru a interiéru Objavte dynamický, čistý a pohodlný interiér Hondy Civic s moderným profilom. Elegantný, uhladený a štýlový model – zvnútra aj zvonku.

e:HEV – NOVÝ ŠTANDARD V HYBRIDNEJ TECHNOLÓGII Model Civic je samonabíjací plný hybrid, čo znamená, že môže jazdiť iba na elektrickú energiu, nie je ho však potrebné pripájať do siete.

Bezpečnostné prvky Nový Civic, navrhnutý tak, aby ste boli na cestách v bezpečí, je vybavený prednými a zadnými snímačmi, kamerami a vylepšenou technológiou rozpoznávania.

Jazdné vlastnosti a technológie vo vozidle V novom športovom modeli Civic má človek pocit súladu s vozidlom. Pôsobivé zrýchlenie a stabilita, ktoré dopĺňa bezpečný výkon v zákrutách, ponúkajú pokojnú jazdu bez stresu.

Nová Honda Civic obsahuje
nové, extra prvky výbavy

Ponuka výbav Honda Civic na mieru
vášmu životnému štýlu

Môžete si vybrať medzi výbavami Elegance, Sport a Advance.

Stupeň výbavy
Vaša voľba
Hlavné prvky
 

Elegance

Praktický a pohodlný hatchback s najnovšími technológiami
Honda SENSING Automatické prepínanie diaľkových svetiel Predné a zadné parkovacie senzory

Sport

Športový dizajn s prémiovými prvkami výbavy.
Kryty spätných zrkadiel v čiernej farbe Piano Black a 18” kolesá z ľahkých zliatin Hmlové LED svetlá Kombinácia koženého a textilného čalúnenia

Advance

Viac luxusu a štýlu.
10,2" digitálny displej Audiosystém Bose Presklená strecha a vyhrievaný volant
Pohľad zo zadných sedadiel na rodinu sediacu vo vozidle.

Systém Honda SENSING vám dodá pocit bezpečia

Systém Honda SENSING predstavuje balík inteligentných bezpečnostných asistenčných prvkov upozorňujúcich vás a vašich spolujazdcov na nebezpečenstvo, ktoré ste mohli prehliadnuť. Nová Honda Civic je vybavená najnovšími asistenčnými prvkami ako je asistent pre jazdu v dopravnej zápche.