HR-V hybrid driving in country side

Model Honda HR-V. Energia, ktorá vás dostane.

Zoznámte sa s úplne novou Hondou HR-V. Energický, samonabíjací hybridný automobil, ktorý vám vďaka jedinečnému a dômyselnému pohonu e:HEV prináša nezabudnuteľný zážitok z jazdy. Toto SUV v štýle športového kupé, inšpirované technológiou z pretekov F1, vám na každej ceste prinesie elán, zápal a všestrannosť.

HR-V je full hybrid a na rozdiel od mild hybridov poskytuje dynamický elektrifikovaný výkon s nízkou spotrebou pre ekologicky premýšľajúcich vodičov.

Samonabíjací hybrid

Vyskúšajte jazdu full hybridom

Skutočná krása systému e:HEV Honda spočíva v tom, že naše full hybridné vozidlá môžu jazdiť na tichý elektrický pohon, pričom mild hybridy to nedokážu. Model HR-V prináša vynikajúci elektrifikovaný výkon a nízku spotrebu v reálnych prodmienkach.

Ikona nízkej spotreby

Nevyžaduje nabíjanie zo zásuvky

Full hybridné modely Honda e:HEV sa nabíjajú samy respektíve získavajú energiu z rekuperačného brzdenia. Nie je potrebné nabíjať ich zo siete, čo vám ušetrí čas a starosti s inštaláciou nabíjacej stanice.

Ikona 5-ročnej záruky

Mimoriadne úsporný

Model HR-V prejde na plnú nádrž až 740 km* a dosahuje nízke emisie CO2 94 g/km* bez obmedzenia komfortu a výkonu. *Údaje WLTP pre model HR-V.

alt

Pokoj v duši

Energia z akumulátora nielen napája elektrické motory, vďaka čomu zažijete vzrušujúci jazdný výkon, ale navyše znižuje náklady na prevádzku. Na komponenty hybridného systému máte záruku 5 rokov alebo do nájazdu 100 000 km*. Navyše môžete využiť náš 8-ročný vernostný program, počas ktorého Vám v prípade poruchy akumulátora dáme nový.*Podľa toho, čo nastane skôr.

Elektrický pohon poskytuje okamžité zrýchlenie z nulovej rýchlosti pomocou elektrickej energie uloženej v akumulátore, ktorá napája elektromotory.

Hybridný pohon využíva kombináciu elektromotora a spaľovacieho motora a ponúka optimálny výkon aj pôsobivé zrýchlenie.

Benzínový spaľovací motor sa využíva na udržanie vyšších rýchlostí na diaľniciach a zároveň na dobíjanie akumulátora.

Regeneračný brzdný systém využíva pri brzdení energiu generovanú elektromotorom na dobíjanie akumulátora.

Zistite, čím sú naše hybridy také výnimočné.

OBJAVTE FULL HYBRID HONDA
Tlačidlo HR-V e-HEV

Získajte jasné informácie o hybridoch

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich modeloch s full hybridným pohonom e:HEV a porovnať ho s mild hybridnou alebo plug-in hybridnou technológiou, kliknite na tlačidlo dole.

  • Perleťová Premium Sunlight White (dvojfarebné prevedenie pre Advance Style) 800 EUR
  • Metalická Premium Crystal Red 800 EUR
  • Perleťová Crystal Black (dvojfarebné prevedenie pre Advance Style) 600 EUR
  • Perleťová Platinum White 600 EUR
  • Metalická Meteoroid Grey (dvojfarebné prevedenie pre Advance Style) 600 EUR
  • Sand Khaki (dvojfarebné prevedenie pre Advance Style) zadarmo
  • Metalická Midnight Blue Beam v dvojfarebnom prevedení so striebernou (iba pre Advance Style) 600 EUR
*Zobrazené vybraté farby. Ak sa chcete zoznámiť so všetkými farebnými možnosťami, použite konfigurátor alebo si prejdite katalóg.
  • Čierna textília Štandard
  • Čierna syntetická koža a textília Štandard
  • Svetlošedá syntetická koža a tkanina Štandard
*

Predstavujeme model Honda HR-V

Pozrite s nasledujúce videá a zoznámte sa s modelom Honda HR-V e:HEV.

Full hybridná technológia Technológia e:HEV vďaka inteligentnému systému pohonu Multi-Mode zaisťuje plynulú, elektrifikovanú jazdu. s nízkou spotrebou

Výkon a bezpečnosť Vďaka full hybridnému pohonu je jazda s modelom HR-V skutočným potešením, nech už idete kamkoľvek. V kombinácii s asistenčnými systémami Honda SENSING bude každá cesta maximálne bezpečná.

Dizajn exteriéru a interiéru Krásne vypracovaný interiér aj exteriér vozidla HR-V nielenže zaručuje radosť z jazdy, ale v mnohých oblastiach sa dokonca prispôsobí vášmu životnému štýlu.

Technológie a konektivita vo vozidle S vozidlom HR-V nikdy nestratíte kontakt, všetko máte na dosah ruky. Navyše aplikácia My Honda+ vám prostredníctvom rôznych služieb pomôže na cestách, alebo aj keď práve nesedíte v aute.

Majte svoje HR-V stále nablízku

Aplikácia My Honda+ vám prostredníctvom rôznych služieb pomôže na cestách, alebo aj keď práve nesedíte v aute.

Už nemusíte zložito prehľadávať vrecká a spomínať, kam ste si odložili kľúč od auta – pomocou aplikácie v smartfóne môžete na diaľku svoje vozidlo zamknúť, odomknúť, naštartovať a otvoriť či zatvoriť okná.

Cestná asistenčná služba Honda vám zaručí bezstarostnú jazdu bez ohľadu na to, kam sa vydáte. V prípade nehody alebo poruchy vás bude táto služba okamžite kontaktovať, preto sa nemusíte vôbec ničoho obávať.

Okolo svojho HR-V si v aplikácii My Honda+ môžete nastaviť oblasť zónového monitorovania.

Táto funkcia vás upozorní, ak sa váš automobil presunie z určenej oblasti. Ak zabudnete, kde ste zaparkovali, pomôže vám vyhľadávač, s ktorým svoje HR-V nájdete aj v neznámom prostredí.

Rozdiel je v detailoch

Ktorý stupeň výbavy je určený pre vás?

Výbava
Vaša voľba
Hlavné prvky
 
Trojštvrťový záber spredu na model Honda HR-V

Elegance

Pre zákazníkov, ktorí chcú využívať hlavné výhody vozidiel SUV, zároveň však vedia oceniť pohodlie a najnovšie technológie.
Honda CONNECT Honda SENSING Systém difúzie vzduchu
Trojštvrťový záber spredu na model Honda HR-V

Advance

Pre vodičov, ktorí si chcú vychutnať väčšiu dávku luxusu a štýlu.
Vyhrievaný volant Elektricky sklopné spätné zrkadlá Sedadlá v kombinácii čierna syntetická koža / textilná látka
Trojštvrťový záber spredu na model Honda HR-V

Advance Style

Pre vodičov, ktorých oslovuje nápaditý a štýlový dizajn a zároveň požadujú plne vybavené vozidlo s prvotriednymi funkciami.
Oranžové dizajnové prvky Dvojfarebné prevedenie Bezdrôtová nabíjačka
Dve deti sa bezpečne hrajú vo vozidle HR-V Hybrid

Pocit bezpečia

Systém Honda SENSING predstavuje balík inteligentných bezpečnostných prvkov upozorňujúcich vás aj vašich spolujazdcov na nebezpečenstvo, ktoré ste mohli prehliadnuť.