NOVÉ CR-V 2.0 i-MMD HYBRID s pohonom všetkých kolies AWD výbava ELEGANCE automat eCVT po Facelifte, najaktuálnejší modelový rok - SKLADOM, IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena:39 970.- €
Kategória: nové vozidlo
Objem: 1 993 cm3
Druh paliva: hybrid (benzín + el.motor)
Výkon: 135 kW
Prevodovka: automatická
Farba: LUNAR SILVER METALLIC - STRIEBORNÁ METALÍZA
Kód farby: NH-830M
Emisná norma: EURO 6
Výbava: ELEGANCE ♦ Systém i-SRS pre vodiča, systém SRS pre spolujazdca, bočné (predné) a bočné hlavové airbagy ♦ Protiblokovací brzdový systém a brzdový asistent ♦ Elektronická parkovacia brzda s funkciou HOLD ♦ Automatické spínanie svetiel pri zotmení ♦ Elektricky nastaviteľné vyhrievané zrkadlá ♦ Funkcia „Coming/Leaving Home“ (časové spínanie svetiel) ♦ LED denné svietenie ♦ LED svetlomety s ostrekovačmi ♦ LED predné hmlové svetlá ♦ Stabilizačný systém, ♦ Stabilizačný systém pre jazdu s prívesom ♦ Asistent pre rozjazd do kopca ♦ Systém pre zmiernenie následkov nehody ♦ Upozornenie na nebezpečenstvo kolízie ♦ Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu ♦ Systém pre udržovanie v jazdnom pruhu ♦ Inteligentný obmedzovač rýchlosti ♦ Inteligentný adaptívny tempomat ♦ Systém pre zmiernenie rizika opustenia komunikácie ♦ Svetelná signalizácia pri núdzovom brzdení ♦ Systém rozpoznávania dopravných značiek ♦ Alarm a imobilizér ♦ Režim ECON ♦ Režim SPORT ♦ Inteligentný multifunkčný displej ♦ Podporný systém pre agilnú jazdu ♦ Asistent pre pomalú jazdu v kolóne ♦ Systém núdzového volania E-Call ♦ Pozdĺžne a výškovo nastaviteľný multifunkčný volant ♦ Páčky radenia pod volantom (CVT) ♦ Vyhrievané predné sedadlá ♦ Manuálne nastavenie výšky sedadla vodiča ♦ Zadné sedadlá delené v pomere 60/40 a sklopné jedným ťahom ♦ Systém výstrahy poklesu tlaku v pneumatikách ♦ Elektricky ovládaná bedrová opierka v sedadle vodiča ♦ Systém Honda CONNECT 2 s navigáciou Garmin – (7" dotyková obrazovka, AM/FM/DAB, Aha™*, prehliadač internetových stránok*, služba Apple CarPlay® a Android Auto™) ♦ 9 reproduktorov ♦ Diaľkové ovládanie audiosystému na volante ♦ Bluetooth™ Hands Free ♦ 2 x USB vpredu, 2 x USB vzadu (iba nabíjanie) ♦ Bezkľúčový vstup a štartovanie (Smart Entry & Start) ♦ 12V zásuvka v prednom paneli, v stredovej konzole a batožinovom priestore ♦ Interiérové lišty s dreveným dekórom ♦ Sťahovací kryt batožinového priestoru ♦ Diaľkové ovládanie okien a sklopných bočných zrkadiel pomocou kľúča ♦ Duálna automatická klimatizácia ♦ Automatické stierače s dažďovým senzorom ♦ Parkovacie senzory (predné a zadné) ♦ Zadná parkovacia kamera ♦ Kožený volant ♦ Vnútorné spätné zrkadlo s automatickou clonou ♦ 18" disky z ľahkých zliatin Pre bližšie info ohľadom výbavy nás kontaktujte na tel. čísle 0918 100 590 alebo mailom: honda-predaj@hondatn.sk
Poznámka: NOVÁ HONDA CR-V HYBRID po FACELIFTE, najaktuálnejší modelový rok. VÝBAVA ELEGANCE s pohonom všetkých kolies 4x4 AWD. Od 1.6.2023 je cenníková cena vozidla vrátane metalízy Lunar Silver 39 490 € s DPH + 480 € s DPH doprava vozidla k predajcovi. CENNÍKOVÁ CENA VOZIDLA VRÁTANE METALÍZY A DOPRAVY VOZIDLA K PREDAJCOVI je 39 970 € s DPH. Farebné prevedenie LUNAR SILVER METALLIC - STRIEBORNÁ METALÍZA. Cena platí do 30.9.2023 alebo vypredania skladových zásob. VOZIDLO JE SKLADOM, IHNEĎ K ODBERU!!!

Kontaktujte nás

Prosím zadejte Vaše meno
Prosím zadejte Vaše priezvisko
Prosím zadejte Váš telefón
Prosím zadejte Váš email
* Prosím zadejte součet
* položky označené hviezdičkou sú povinné