Detailný záber na telefón s výzvou na zadanie kódu PIN na obrazovke
Detailný záber na telefón s výzvou na zadanie kódu PIN na obrazovke

My Honda+

Balíček služieb Digitálny kľúč Honda

Využívajte množstvo rôznych služieb konektivity a funkcií dostupných v aplikácii My Honda+ a používajte svoj smartfón ako kľúč, ktorý vám umožní odomknúť a zamknúť dvere svojho auta a dokonca ho aj naštartovať. Svoj digitálny kľúč môžete zdieľať aj s rodinou alebo priateľmi, ak chcú vaše auto riadiť.

Posunúť

Bližšie informácie

Počas prvého roku môžete tieto služby využívať bezplatne.

Prostredníctvom Balíčka služieb Digitálny kľúč Honda môžete zdielať vaše auto až s 5 pozvanými vodičmi. Ako majiteľ máte nad všetkým vždy úplnú kontrolu. Rovnako máte možnosť povoliť prístup ku všetkým balíčkom služieb konektivity alebo iba k Balíčku služieb Digitálny kľúč Honda.

Naštartujte

Naštartujte svoje auto pomocou smartfónu. Pomocou systému Bluetooth môžu používatelia zariadení so systémom Android a IOS stlačiť tlačidlo štartovania motora a zadaním kódu PIN v aplikácii auto naštartovať. Používatelia zariadení so systémom Android môžu navyše auto naštartovať pomocou funkcie NFC priložením smartfónu na prístrojovú dosku.

Zamknutie a odomknutie

Zamknite a odomknite svoje auto pomocou svojho smartfónu. V dosahu signálu Bluetooth môžu používatelia zariadení so systémom Android a IOS auto otvoriť. Používatelia zariadení so systémom Android môžu navyše auto odomknúť aj pomocou funkcie NFC priložením svojho smartfónu k stredovému B-stĺpiku. Nevyžaduje sa žiadne pripojenie na internet, stačí sa nachádzať v blízkosti vášho auta v dosahu signálu Bluetooth.

 

 

 

Zatvorenie a zastavenie okien

Ak sa vaše auto nachádza v dosahu signálu Bluetooth, môžete pomocou smartfónu zatvoriť a zastaviť jeho okná. Nepotrebujete na to ani pripojenie k internetu.

Otvorenie krytu nabíjania

Otvorte kryt nabíjania svojho modelu Honda e pomocou smartfónu. Ak ste v dosahu signálu Bluetooth, pripojenie na internet nie je potrebné.

Upozornenia

Ak necháte dvere odomknuté, otvorený kufor, kryt nabíjania alebo okná, vždy budete vedieť, čo sa s vaším autom deje. Absolútny kľud v duši. 

Pri používaní digitálneho kľúča sa odporúča nosiť originálny sklopný kľúč. Viac informácií nájdete v častých otázkach na tejto webovej stránke.

Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

Ako môžem tieto služby získať?

Táto služba konektivity je v priebehu prvého roka zadarmo. Dva týždne pred skončením platnosti služieb vás upozorníme s možnosťou predĺženia na stanovené obdobie. Potom jednoducho aktivujete „automatické predĺženie platnosti“ a to je všetko.

Najčastejšie otázky
Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

My Honda+ a vaše vozidlo.

Uvedené funkcie sú k dispozícii iba pre model Honda HR-V a Honda e. 

Najčastejšie otázky
Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

Koľko ma to bude stáť?

Tento balík máte k dispozícii v rámci predplatného, ktoré sa na prvý rok poskytuje bezplatne a potom sa zaň účtuje suma vo výške 59 EUR / 12 mesiacov – stačí sa prihlásiť a stiahnuť si aplikáciu. Ak však chcete vylepšiť funkcie aplikácie My Honda+, môžete sa prihlásiť na odber týchto služieb: Balíček služieb Bezpečnosť a cestovanie a Balíček služieb Osobný asistent Honda, vďaka čomu získate prístup k mnohým ďalším funkciám – s výnimkou zabudovaného Wi-Fi hotspotu, ktorý sa aktivuje samostatne.

Najčastejšie otázky

Balík služieb
Cena
HR-V
Honda e
Jazz a Crosstar
 

Základná konektivita

S aplikáciou My Honda+ získate prístup k on-line službám a funkciám, napríklad k diaľkovému odomykaniu a zamykaniu dverí, k virtuálnej palubnej doske či možnosti pozvať dalších vodičov.

Prvý majiteľ zadarmo, potom 39 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Available

Bezpečnosť a cestovanie

Vďaka zónovému monitorovaniu (geofencingu), plánovaču trás, vyhľadávaču vozidla a digitálnym asistenčným službám získate kľud na duši, nech už sa vyberiete kamkoľvek.

Prvý rok zadarmo, potom 29 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Available

Osobný asistent Honda

Komunikujte s palubným asistentom s umelou inteligenciou. Príkazom „OK Honda“ otvoríte prostredie kontextových dialógov, pomocou ktorých si budete môcť napríklad naplánovať cestu.

49 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Available

*Poskytované balíky služieb sa môžu líšiť v závislosti od modelu, špecifikácie a roku uvedenia vozidla a prvej krajiny registrácie.

Na stiahnutie a využívanie všetkých funkcií aplikácie budete potrebovať prístup k mobilnej sieti a/alebo internetové pripojenie. K úplnému zneniu zmluvných podmienok sa dostanete kliknutím sem.