Posunúť

Pokročilé bezpečnostné systémy

Honda Jazz pomáha predchádzať nebezpečným situáciám, ktoré by ste za normálnych okolností mohli prehliadnuť.

Systém upozornenia na vybočenie z jazdného pruhu vás varuje pred nežiaducim vychýlením z jazdného pruhu a upozornenie na nebezpečenstvo kolízie vás upozorní na možnosť kolízie pri nízkej rýchlosti. Obidva systémy vás informujú zvukovou výstrahou a vizuálnym zobrazením na palubnej doske.

 

 

Pohodlný interiér

Honda Jazz sa rýchlo prispôsobí vašim potrebám.

Široké dvere batožinového priestoru umožňujú pohodlný prístup k veľkému batožinovému priestoru. Ten sa dá ešte zväčšiť vďaka mimoriadne praktickým sedadlám Magic Seats, ktoré možno vyklopiť hore alebo sklopiť a získať tak flexibilne využiteľný priestor v interiéri. Nech už prevážate čokoľvek, do modelu Jazz uložíte všetko pohodlne a rýchlo. Všetky štyri dvere pre cestujúcich sa dajú doširoka otvoriť, vďaka čomu poskytujú jednoduché nastupovanie. Keď sa v modeli Honda Jazz usadíte, máte k dispozícii výnimočný priestor nad hlavou aj pre nohy – ako vo vozidlách vyššej triedy. Výškovo nastaviteľné sedadlá sú čalúnené modernými poťahmi.

Spotreba a výkon

Honda Jazz ponúka kombináciu vysokého výkonu a nízkej spotreby.

6-stupňová manuálna prevodovka zaručuje pohotovú jazdu, zatiaľ čo stabilizačný systém vozidla sleduje otáčky jednotlivých kolies, nepretržite analyzuje priľnavosť a automaticky vyrovnáva nedotáčavosť či pretáčavosť. Funkcia Start-Stop optimalizuje spotrebu paliva pri čakaní na semaforoch prostredníctvom vypnutia motora a jeho opätovného naštartovania, keď nadíde čas znovu vyraziť.

Zostaňte v spojení

Dotyková obrazovka systému Honda CONNECT sa postará o skvelú zábavu pre vás aj vašich priateľov.

Pripojením smartfónu cez rozhranie USB alebo Bluetooth získate prístup na internet alebo môžete telefonovať pomocou funkcie hands-free. 7-palcovú dotykovú obrazovku si môžete prispôsobiť použitím vlastnej tapety. Obrazovka ponúka prístup k voliteľnej satelitnej navigácii Garmin s digitálnym rádiom DAB alebo si na nej vďaka portu HDMI môžete počas prestávky na cestách pozrieť film.

 

 

 

Jazdite s ľahkosťou

Honda Jazz pomáha predchádzať nárazom a škrabancom pri nízkej rýchlosti.

Predné a zadné parkovacie senzory vás upozornia na blízke predmety a parkovacia kamera vám pomôže bezpečne zacúvať. Asistent rozjazdu do kopca bráni vozidlu rozbehnúť sa pri státí na naklonenej ploche a systém aktívneho brzdenia v mestskej premávke dokáže rozpoznať možný náraz pri nízkej rýchlosti a v prípade nutnosti použitia bŕzd vás pred ich aktiváciou automaticky upozorní.